+380 95 912 63 62     +380 666 48 47 58      info@vipperyla.com.ua

О нас

Може ми не найбільша фірма на українському ринку. Може ми теж не найстарша фірма на цьому ринку. Скоріш за все, ми не найдешевша фірма. То що ж нас відрізняє від інших і чому варто з нами працювати? Те, що замість захвалювати свої досягнення, ми просто працюємо над ними щодня. І робимо свою роботу дійсно добре. Ми пропонуємо найдійну продукцію найвищої якості по доступній ціні.

Наші спеціалісти створили балюстради, які легкі у монтажі і запроектовані так, щоб їх міг скласти кожний, балюстради, монтаж яких не вимагає особливих вмінь та інструментів. Наші продукти не треба зварювати, а для їх монтажу Вам вистачить набір звичайних інструментів, який є у кожного.

Кожна деталь пасує до іншої, як у якісному дитячому конструкторі. Усі вони виконані з якісної нержавіючої сталі з найвищою точністю обробки. Кожний, хто хоч раз в житті збирав меблі, шафку чи стіл, знає як важливо, щоб всі елементи пасували між собою. Власне тому ми перевіряємо на ш продукт у Відділі якості перед тим, як відправити його клієнту.

Наші балюстради створені на базі рішень, котрі роками успішно використовуються в Західній Європі і Сполучених Штатах. Ми використовуємо лише перевірені ідеї і співпрацюємо з постачальниками, які обслуговують найбільші фірми. Завдяки стандартизації, повторюваності процесу і організації виробництва в Україні ми можемо запропонувати клієнтам справедливу ціну і швидкий доступ до товару без втрати якості.  

 

Висота наших балюстрад відповідає вимогам українських будівельних стандартів. В більшості моделей існує можливість вибору між типами нержавіючої сталі AISI 304 и 316, завдяки чому нашу продукцію можна встановлювати як зовні, так і всередині будинку. А конструкція стопчиків передбачає можливість їх монтажу на сходях або під’їздах. В нашому асортименті також є елементи, які дозволяють встановлення Г-образної або П – образної балюстради.

 

Щоб спростити процес монтажу, на нашій сторінці ми розмістили відео інструктажі, де крок по кроку Ви можете побачити як швидко та просто можно замонтувати нашу продукцію. Але це не означає, що на цьому наша допомога закінчується. Наші консультанти із задоволенням знайдуть відповіді на Ваші питання і дорадять у складних ситуаціях.

Сподіваємося, що ця коротка інформація дозволить Вам зрозуміти філософію нашої фірми і принципи, якими ми керуємося. Клієнт для нас завжди найголовніший!

Відділ продажу

✉  info@vipperyla.com.ua


☎  +380 95 912 63 62
      +380 666 48 47 58